Süpermarkette Temizlik Oyunu

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Joker Kids Games
Süpermarkette Temizlik Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınıza özel olarak geliştirilmiş olan mükemmel bir oyun eşliğinde kızlarınızın çok eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamasın

Süpermarkette Temizlik Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınıza özel olarak geliştirilmiş olan mükemmel bir oyun eşliğinde kızlarınızın çok eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan bu mükemmel oyunda kızlarınız kasabanın en işlek süpermarketinin sahibine süpermarketi temizlemesi için yardımcı olacaklar. Bu onlara çok büyük keyif verecek, hayatlarının en eğlenceli temizlik deneyimini yaşayacaklar. Belki de bu oyun sayesinde temizlik yapmayı da sevebilir.

Kızlarınız ilk olarak çöp kutusunu alacak ve etrafa saçılmış olan çöpleri toplamaya başlayacak. Bütün çöpleri topladıktan sonra temizlik işlemine geçecekler. Oyunun menüsünde bulunan temizlik kovası, fırça ve çeşit çeşit deterjanları alarak her yeri temizleyecek ve marketi pırıl pırıl yapacaklar. Kızlarınızın bu oyunda nasıl da eğlenerek temizlik yaptıklarını görünce çok şaşıracaksınız.

Daha Fazla Göster
Süpermarkette Temizlik Oyunu indir